Využite naše služby

Zažite s nami výnimočné momenty. Ak ste budúca nevesta, ponúkame vám bezstresové prípravy svadby, vytvorenie a realizáciu štýlového svadobného konceptu a hladký priebeh vášho svadobného dňa. Ak sa vám páči naša práca, ale svadbu práve neplánujete, ponúkame vám zážitkové fotenie s celým tímom profesionálov.

 Svadobné služby

Čaká vás jeden z najkrajších momentov v živote? Začínate s plánovaním vašej svadby? Máte pred sebou celkom náročnú úlohu.

Aby ste si užili nielen váš deň svadby, ale aj celé obdobie príprav bez stresu, ponúkame vám naše svadobné služby. Pomôžeme vám svadbu naplánovať, navrhneme a vytvoríme kvetinové dekorácie a skoordinujeme váš svadobný deň.

A to nie hocijako. Tvoríme štýlové svadobné koncepty a záleží na ekologickom prevedení každej časti svadobného dizajnu. Máme radi slovenské aj medzinárodné páry a všetky služby vám ponúkame aj v anglickom jazyku.

Svadobná agentúra Holubica

Zážitkové služby

  Neplánujete práve svadbu, ale páči sa vám naša práca? Chcete zažiť niečo výnimočné s vašimi najbližšími? Ponúkame vám individuálne, párové alebo rodinné zážitkové fotenie s tímom profesionálov.

Počas 3 hodinového fotenia v exteriéri alebo v ateliéri sa o vás bude starať vizážistka, stylistka a fotografka a vy sa budete cítiť ako hviezda z lifestylového magazínu.

Ak ste nároční a chcete sa navyše obklopiť kvetmi, naša floristka pre vás vytvorí kvetinovú čelenku, kyticu, či ďalšie kvetinové aranžmány.