Vyberte stranu

O NÁS

Adela Strimbeanu

Vitajte v našej svadobnej agentúre Holubica, kde meníme vaše predstavy o dokonalej svadbe na skutočnosť. Špecializujeme sa na tvorbu moderných a zážitkových svadieb pre páry zo Slovenska aj zo zahraničia.

Ponúkame komplexné služby spojené s plánovaním a dizajnom svadieb, od výberu a manažovania dodávateľov, návrhu a realizácie svadobného dizajnu, doladenia všetkých detailov, až po koordináciu svadobného dňa. 

Naši klienti si nás vyberajú pre našu profesionalitu, kreatívny prístup a zameranie na detaily. Zároveň dávame dôraz na osobný prístup, aby sme pre vás vytvorili svadbu, ktorá bude dokonale vystihovať váš štýl a osobnosť.

Bez ohľadu na to, či plánujete malú intímnu svadbu alebo veľkú oslavu, sme tu pre vás, aby sme váš deň premenili na nezabudnuteľný zážitok.

Tešíme sa na spoluprácu s vami, lebo my svadby jednoducho milujeme!

Adela Strimbeanu, zakladateľka Svadobnej agentúry Holubica

NAŠE HODNOTY

UDRŽATEĽNOSŤ

Sme zástancami udržateľného životného štýlu a veríme, že je možné naplánovať nezabudnuteľnú svadbu a zároveň dbať na ekologické riešenia. Zakladáme si na tom, že naše kvetinové aranžmány a inštalácie sú tvorené bez použitia zelenej floristickej peny, tzv. „foamfree“, čím sú šetrné k prírode.

LOKÁLNOSŤ

Ručná tvorba, poctivá práca a talent našich miestnych výrobcov, tvorcov a umelcov si zaslúžia pozornosť. Preto pri plánovaní a organizovaní vašich svadieb s radosťou spolupracujeme so slovenskými a českými grafickými dizajnérmi, keramikármi, módnymi návrhármi, šperkármi, vizážistami, hudobníkmi, či vinármi.

VZŤAHY

Naším cieľom je, aby ste boli spokojní nielen s priebehom svadby, ale aj s jej plánovaním. Usilujeme sa o to prostredníctvom férových vzťahov, profesionálnej komunikácie a vzájomného rešpektu. Rovnako tak dbáme na dobré a korektné vzťahy s ostatnými svadobnými dodávateľmi.

KVALITA

Chceme vám dopriať ten najkvalitnejší zážitok z plánovania aj priebehu vášho svadobného dňa, preto za rok prijímame len obmedzený počet svadieb. Pri organizácii a dizajnovaní vašich svadieb dbáme na každý detail, aby ste si vy aj vaši hostia užili nezabudnuteľnú svadbu.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Chápeme, že príbeh každého páru je jedinečný a osobný. Preto si dávame záležať na dôkladnom spoznaní vás, vašich predstáv a preferencií. Tie potom premietame do plánovania a dizajnu vašej svadby, aby harmonogram a celkový koncept dokonale odrážali vašu osobnosť a štýl.

RUKOPIS

Do tvorby svadobných konceptov vnášame náš jedinečný rukopis, ktorý sme si starostlivo vybudovali od začiatku nášho pôsobenia. Naše dizajny sú inšpirované zahraničnými trendmi, divokou prírodou, moderným umením a prispôsobené vašim osobným predstavám. 

Certifikáty & Médiá