Vyberte stranu

O NÁS

Adela Strimbeanu

Myšlienku založiť Holubicu som dostala v r.2018 po organizácii mojej vlastnej svadby, kedy som sa stretla s množstvom klasických inšpirácií a možností. Chýbal mi zdroj, ktorý by svadbu vykresloval moderne, nadčasovo a udržateľne.

Pri plánovaní mojej svadby som hľadala riešenia, ako hostí prekvapiť moderným dizajnom, príjemným pohostením, zážitkovým programom, a ako sa zároveň vyhnúť zbytočnému plytvaniu. 

Dnes plánujem a dizajnujem svadby pre klientov zo Slovenska a zahraničia, ktorí majú podobnú filozofiu a hľadajú svojho ambasádora za vkusnú, žážitkovú a udržateľnú svadbu.

Adela Strimbeanu, zakladateľka Svadobnej agentúry Holubica

NAŠE HODNOTY

UDRŽATEĽNOSŤ

Je nám blízky udržateľný životný štýl, preto pri plánovaní vašich svadieb navrhujeme riešenia, ktoré vám doprajú kvalitný zážitok bez zbytočného plytvania vášho budgetu. Rovnako vám garantujeme, že naše kvetinové aranžmány a inštalácie sú „foamfree“, bez použitia zelenej floristickej peny.

LOKÁLNOSŤ

Ručná tvorba, poctivá práca a talent našich lokálnych výrobcov, tvorcov a umelcov si zaslúži pozornosť. Preto pri navrhovaní a produkcii vašich svadieb radi spolupracujeme so slovenskými a českými grafickými dizajnérmi, keramikármi, fashion dizajnérmi, šperkármi, makeup artistmi, hudobníkmi, či vinármi.

VZŤAHY

Naším cieľom je spokojnosť našich klientov s plánovaním svadby aj so samotným svadobným dňom. O tú sa snažíme cez koretné vzťahy, profesionálnu komunikáciu a vzájomný rešpekt. Rovnako dbáme na dobré a koretné vzťahy s ďalšími svadobnými dodávateľmi.

KVALITA

Chceme vám dopriať ten najkvalitnejší zážitok z plánovania svadby aj z priebehu vášho svadobného dňa, preto do roka berieme iba obmedzený počet svadieb (10-12). Pri organizácii a dizajnovaní vašich svadieb ideme do najmenších detailov, aby ste si vy a vaši hostia užili nezabudnuteľnú svadbu.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Vieme, že príbeh každého páru je iný a osobný. Preto nám záleží na dostatočnom spoznaní vašich predstáv a preferencií, ktoré následne pri plánovaní a dizajnovaní vašich svadieb zahŕňame do harmonogramu svadby a svadobného konceptu.

RUKOPIS

Pri návrhu a produkcii vašich svadobných dizajnov sa inšpirujeme nielen prírodou, moderným umením, módou, či interiérovým dizajnom, ale predovšetkým vaším príbehom, životným štýlom a vašimi predstavami. Tvoríme dizajny, ktoré vás vystihujú.   

Certifikáty & Médiá