– POZRITE SI NAŠE PORTFÓLIO –

Katka & Vlado - Pestrofarebná boho svadba

Pozrite si, ako vyzerala pestrofarebná svadobná výzdoba pre Katku a Vlada v boho štýle. Na ich svadbu na konci augusta sme tvorili netradičnú slavobránu, výzdobu svadobných stolov a osobné kvetinové skvosty pre nevestu, ženícha aj ich dve deti. Medzi tie patrila svadobná kytica, pierka a čelenky do vlasov v bordovo-oranžovo-žltej farebnej palete. Celú galériu si prezrite tu.

Svadobný editoriál - Letná záhradná svadba

Inšpirujte s naším letným svadobným editoriálom, ktorý sme tvorili v spolupráci s ďalšími skvelými svadobnými dodávateľmi v záhrade a interiéri krásneho svadobného priestoru Neco Winery v Modre. Svojou láskou nás zaplavil zasnúbený pár Tatjana a Michael pod slavobránou plnou kvetov. Pozrite si celú galériu tu.

Zuzka & Marek - Pastelová rodinná svadba

Svadba Zuzky a Mareka bola veľká rodinná letná svadba, ktorej koncept sa niesol v duchu minimalistickej pastelovej výzdoby. Na svadobných stoloch hrali hlavnú úlohu georgíny, cínie a astrovky z lokálnej farmy. Na svadbe si prišli svoje aj detskí hostia, ktorí mali o zábavu postarané v detskom tvorivom kútiku. Okrem dekorácií sme mali na starosti aj koordináciu celého svadobného dňa. Fotografie z tejto krásnej svadby si prezrite tu.

Svadobný editoriál - Svadba plná dizajnu

Inšpirujte sa naším svadobným editoriálom, ktorý zachytáva tri podoby nevesty – minimalistickú, netradičnú a boho. Spolu s fotografkami z Wedding Sisters – Petrou Bošanskom a Jankou Liškou sme chceli ukázať nevestu v inom svetle. Nevestu, ktorá má rada módu, umenie a udržateľný životný štýl. Kvetinový dizajn sa niesol v nedbalom štýle divokej záhrady. Celý editoriál si pozrite tu.