Vyberte stranu

Pozrite si naše portfólio

Udržateľná svadba

Lucia & Stano - Udržateľná letná svadba

Vegánka a jogínka Lucka si pri organizácii svadby dala záležať na udržateľných detailoch. Ekológia je súčasťou jej života mnoho rokov a kompromisy nechcela robiť ani počas jej svadobného dňa. My sme dozreli na minimalistickú a zároveň rafinovanú svadobnú výzdobu a koordináciu a manžel Stano na splnenie jej veľkého svadobného sna. Inšpirujte sa.

Nadčasová minimalistická svadba

Lívia & Filip - Nadčasová minimalistická svadba

Lívia s Filipom sa v našom portfóliu objavujú viackrát, keďže počas plánovania ich svadby sa zároveň stali tvárami našich editoriálov. Ich reálna svadba sa konala v septembri vo Vile Etelke v Modre-Harmónii. Nevesta Lívia nám dala len dve indície – šedé ľanové obrúsky a zlaté doplnky. Pozrite sa, do akej podoby sme pretvorili ich nadčasový minimalistický koncept.

Elegantná záhradná svadba

Svadobný editoriál - Elegantná záhradná svadba

Máme radi jemné kontrasty. Preto sme pri tvorbe nášho letného editoriálu, spolu s fotografom Petrom Rigom, spojili eleganciu a záhradno-lesné prostredie. Ak plánujete romantickú svadbu na zámku so záhradou, ale nemáte radi opulentnosť, nechajte sa inšpirovať vkusnými „light and airy“ portrétmi z rakúskeho Schloss Eckartsau a jeho okolia. Galéria tu.

Pastelová jesenná svadba

Eva & Martin - Pastelová jesenná svadba

Jesennú svadbu Evy a Martina v pastelových farbách sme tvorili od A po Z. Nevesta nám zverila celkové plánovanie, koordináciu aj výzdobu svadby. Svadobným dizajnom sa niesol symbol kruhu ako odraz „nekonečnej lásky“, ktorú Eva a Martin spoločne pestujú už 17 rokov. Pozrite si galériu fotiek tohto svadobného príbehu.

Boho svadba

Veronika & Marek - Boho svadba v stodole

Dokonalá boho svadba blogerky Veroniky a Mareka v Stodole Zlatník sa niesla v zemitých farbách. Tvorili ju niekoľkí skvelí svadobní tvorcovia a bola plná premyslených detailov. Veronike sme pomáhali s návrhom svadobného dizajnu a koordináciou svadobného dňa. Ak ste budúca „boho bride“ nechajte sa inšpirovať v galérii fotiek od Victorie Janov.

Chic mestská svadba

Svadobný editoriál - Chic svadba v Starom Meste

Plánujete svadbu v meste? Je vám blízky chic minimalizmus? Tak práve pre vás sme spolu s fotografkami Wedding Sisters vytvorili moderný svadobný editoriál. Inšpirujte sa svadobnou hostinou v neutrálnych farbách s čiernymi akcentami a portrétmi nevesty a ženícha v Beigli Hotel & Garden a v uličkách Starého Mesta Bratislavy. Viac foto tu.

Dominika & Dušan - Elegantná svadba v Neco Winery

Svadba Dominiky a Dušana v Neco Winery v Modre sa niesla v elegantnom štýle s jemnou farebnou paletou a zlatými doplnkami. Kvetinovým aranžmánom na svadobných stoloch, svadobnej kytici, aj slavobráne kraľovali majestátne dálie „Cafe au Lait“ a ďalšie sezónne kvety. Zaujímavo sme poňali aj zasadací poriadok a nápis „Vitajte“. Inšpirujte sa tu.

Zuzka & Michal - Svadobný obrad z gypsomily

Pre sympatický pár Zuzku a Michala sme vytvorili snový svadobný obrad v Sade Janka Kráľa, kde hlavnú úlohu hrala vzdušná gypsomila. Jemné kvetinové obláčiky sa vznášali v kytici, pierku, čelenke, na slavobráne aj vo fotokútiku. Okrem gypsomily sa vo vzduchom poletovalo veľa lásky, celú galériu nájdete tu.

Lívia & Filip - Rande fotenie vo Viedni

Keď máte chuť zažiť niečo výnimočné, pozvite nás s vami na rande. Pre našich snúbencov Líviu a Filipa sme vytypovali štýlovú lokáciu vo Viedni, kde fotograf Martin Kaluža zachytil ich romantickú prechádzku. S Líviou a Filipom sme pred fotením konzultovali a zabezpečili celkový styling oblečenia a vizáž. Výsledné pred-svadobné fotky tohto krásneho páriku si pozrite v našej galérii tu.

Katka & Vlado - Pestrofarebná boho svadba

Pozrite si, ako vyzerala pestrofarebná svadobná výzdoba pre Katku a Vlada v boho štýle. Na ich svadbu na konci augusta sme tvorili netradičnú slavobránu, výzdobu svadobných stolov a osobné kvetinové skvosty pre nevestu, ženícha aj ich dve deti. Medzi tie patrila svadobná kytica, pierka a čelenky do vlasov v bordovo-oranžovo-žltej farebnej palete. Celú galériu si prezrite tu.

Svadobný editoriál - Letná záhradná svadba

Inšpirujte s naším letným svadobným editoriálom, ktorý sme tvorili v spolupráci s ďalšími skvelými svadobnými dodávateľmi v záhrade a interiéri krásneho svadobného priestoru Neco Winery v Modre. Svojou láskou nás zaplavil zasnúbený pár Tatjana a Michael pod slavobránou plnou kvetov. Pozrite si celú galériu tu.

Georgia & Rado - Rande pri jazere

Vyberte sa na nezabudnuteľné rande so svojou láskou. My pre vás nájdeme zaujímavú lokáciu v meste alebo v prírode a budeme vám obom asistovať tak, akoby sme fotili hollywoodske hviezdy. S pomocou fotografky, vizážistky a stylistky na tento moment zaručene nezabudnete. Baletku Georgiu a jej priateľa Rada sme fotili pri západe slnka pri jednom z jazier na Záhorí. Ich zamilované fotografie nájdete tu.

Zuzka & Marek - Pastelová rodinná svadba

Svadba Zuzky a Mareka bola veľká rodinná letná svadba, ktorej koncept sa niesol v duchu minimalistickej pastelovej výzdoby. Na svadobných stoloch hrali hlavnú úlohu georgíny, cínie a astrovky z lokálnej farmy. Na svadbe si prišli svoje aj detskí hostia, ktorí mali o zábavu postarané v detskom tvorivom kútiku. Okrem dekorácií sme mali na starosti aj koordináciu celého svadobného dňa. Fotografie z tejto krásnej svadby si prezrite tu.

Svadobný editoriál - Svadba plná dizajnu

Inšpirujte sa naším svadobným editoriálom, ktorý zachytáva tri podoby nevesty – minimalistickú, netradičnú a boho. Spolu s fotografkami z Wedding Sisters – Petrou Bošanskom a Jankou Liškou sme chceli ukázať nevestu v inom svetle. Nevestu, ktorá má rada módu, umenie a udržateľný životný štýl. Kvetinový dizajn sa niesol v nedbalom štýle divokej záhrady. Celý editoriál si pozrite tu.