Zážitkové služby

Ak s povzdychnutím obdivujete módne editoriály v lifestylových magazínoch a hovoríte si, že tie ženy z fotiek nežijú normálny život, máme pre vás dobrú správu. Každá žena môže vyzerať ako z magazínu. Stačí, ak sa vloží do rúk tým správnym ľuďom. Pretože aj bohyne z módnych editoriálov sú v reálnom živote – takmer všetky – celkom obyčajné ženy. Vieme to, pretože my sme pracovali v módnych magazínoch a fotili sme ich. A teraz sme sa rozhodli, že rovnakú premenu a zážitok chceme zažívať s vami. So ženami z davu, ktoré si tiež zaslúžia cítiť sa ako divy.

Ponúkame vám možnosť zážitkového fotenia s tímom skutočných profesionálov, ktorí sa o vás postarajú ako o celebritu. Vizážistka sa s pomocou dokonalého mejkapu postará o to, aby vaša tvár pôsobila bezchybne a zvýrazní presne to, čo je na nej najkrajšie. Stylistka vám ponúkne na výber presne taký outfit, v ktorom sa budete nielen skvele cítiť, ale aj na fotke vyzerať ako hviezda. Florista doplní kvetovú výzdobu a fotografky Wedding Sisters sa postarajú o to, aby sa tento jedinečný zážitok a všetky pozitívne emócie uchovali nielen vo vašich spomienkach, ale aj v archíve.

Niektoré zážitky treba okúsiť aspoň raz v živote. Toto je jeden z nich. Pretože každá žena by si mala byť vedomá svojej krásy. My vám ju pomôžeme zachytiť. Vyberte si jeden z našich zážitkových balíčkov.

Brezzy Kiss

3 hodinové fotenie v exteriéri s vizážou a stylingom

Vyberte sa na nezabudnuteľné rande so svojou láskou. My pre vás nájdeme zaujímavú lokáciu v meste alebo v prírode a budeme vám obom asistovať tak, akoby sme fotili hollywoodske hviezdy. S pomocou fotografky, vizážistky a stylistky na tento moment zaručene nezabudnete.

Výsledkom bude 20 vyretušovaných fotografií, ktoré budú pre vás perfektnou spomienkou.

Ak ste náročná, vytvoríme pre vás aj kvetinové doplnky ako kyticu, čelenku alebo ďalšie kvetinové dekorácie.

Studio Joy

3 hodinové fotenie v ateliéri s vizážou a stylingom

Keď nám to pandémia dovolí, s radosťou pre vás zorganizujeme fotenie v štúdiu. Uvidíte, ako vznikajú obálky známych časopisov, ibaže v hlavnej úlohe nebude žiadna známa osobnosť, ale vy. Nenechajte si ujsť príležitosť zažiť to na vlastnej koži.

Výsledkom bude 20 vyretušovaných fotografií, ktoré budú pre vás perfektnou spomienkou.

Štúdio je skvelý priestor na vytvorenie rôznych kvetinových aranžmánov a inštalácií, ktoré originálne dotvoria celú kompozíciu. 

Tehotenské fotenie

 Fashion Mama

3 hodinové fotenie v exteriéri alebo ateliéri s vizážou a stylingom

Ak patríte k tým mamám, ktoré len nechápavo krútia hlavou nad dokonale upravenými mamami a ich rovnako dokonalými deťmi na instagrame, vedzte dve veci. Po prvé: Instagram nie je realita. A po druhé: každá hviezda instagramu má za sebou tím ľudí, ktorí jej pomáhajú približovať sa k dokonalosti.

V rámci tohto fotenia vám ponúkame zážitok, pri ktorom sa stanete našou instagramovou hviezdou vy a vaša ratolesť. Portrétmi, ktoré tu pre vás vytvoríme, sa môžete kochať v rámci rodiny, ale rovnako hrdo sa nimi – v prípade potreby – môžete pochváliť aj na svojich sociálnych sieťach.

Výsledkom bude 25 vyretušovaných fotiek.

Family Love

3 hodinové fotenie v exteriéri alebo ateliéri s vizážou a stylingom

Práve v tomto období patria chvíle strávené v kruhu rodiny k tým najvzácnejším. My vám ponúkame možnosť tieto vzácne momenty so svojimi najmilovanejšími navždy zvečniť. Tento zážitok vám nikto nevezme, pobaví všetkých členov rodiny aj po rokoch, obzvlášť ak sa podarí ho opakovať s časovým odstupom. Family Love zvládne náš tím pri počte max. 6 členov rodiny, plus váš domáci miláčik.

Výsledkom bude 30 vyretušovaných fotiek.