Svadobné služby

Nech je váš svadobný deň výnimočný, a predsa len ďalšou súčasťou mozaiky vášho spoločného života. My vám v tom radi pomôžeme. Ozvite sa nám, radi si vypočujeme váš príbeh. Prvá konzultácia je bezplatná a k ničomu vás nezaväzuje. Cenovú ponuku za služby tvoríme na základe rozsahu vašich svadobných predstáv.

Svadobné konzultácie

Začínate s plánovaním vašej svadby alebo ste už v jeho procese a potrebujete pomôcť? Poradíme vám s plánovaním a organizáciou vašej svadby celkovo alebo čiastočne.

Prvá konzultácia je bezplatná. Poviete nám viac o sebe, vašich predstavách a dohodneme sa, v čom vás vieme podporiť.

Osobné konzultácie realizujeme v Bratislave a okolí, ale konzultovať môžeme aj online prostredníctvom videohovoru alebo emailu.

Návrh svadobného konceptu

Máte plnú myseľ predstáv a neviete sa rozhodnúť, akým smerom by sa mala vaša svadba uberať? Navrhneme pre vás ucelený koncept a štýl vašej svadby.

Vytvoríme pre vás moodboard s návrhmi k jednotlivým svadobným bodom (miesto svadby, kvety, dekorácie, tlačoviny/svadobný web, torta/candy bar, styling nevesty a ženícha a ďalšie). Zohľadníme pri tom váš rozpočet a sezónnu, kedy sa vaša svadba koná.

V návrhoch prihliadame na jednoduchosť, ekológiu a lokálnosť. Súčasťou tejto služby je aj spoločná obhliadka svadobného miesta.

 Produkcia dizajnu

Nemáte čas vyhľadať a kontaktovať dodávateľov k jednotlivým bodom svadobného dizajnu? Na základe vytvoreného konceptu a štýlu vašej svadby vám odporučíme najvhodnejších tvorcov a dodávateľov. Overíme u nich dostupnosť na váš termín a získame cenové ponuky.

Navrhneme alebo vyrobíme konkrétne dekorácie, kvetinovú výzdobu a ďalšie vizuálne prvky. Vytvoríme pre vás svadobnú webstránku, svadobné oznámenia a ďalšie tlačoviny.

Pri realizácii dizajnu hľadáme kreatívne a jednoduché riešenia.

Svadobný styling

  Ten moment, keď k sobášu prichádza nevesta, je jedným z najočakávanejších z celej svadby.  My vám pomôžeme, aby ste sa v tu chvíľu cítila krásne a príjemne.

Poradíme vám, aké šaty sa hodia vašej postave a kde ich máte hľadať. Doladíme k nim doplnky a topánky. Navrhneme vám typ účesu a make-upu, ktorý bude spolu s oblečením dotvárať jeden vizuálny celok.

V našich návrhoch prihliadame na udržateľnosť šiat a doplnkov. Odporúčame lokálnych fashion dizajnérov a šperkárov.

Koordinácia svadobných príprav

Okrem návrhu a produkcie svadobného dizajnu pre vás radi vyhľadáme a skoordinujeme ďalších svadobných dodávateľov a tvorcov, ktorí dotvoria nezabudnuteľnú atmosféru vášho svadobného dňa.

Odporučíme vám miesto vašej svadby a obradu,  fotografa, kameramana, DJ-a, živú hudbu na váš obrad alebo hostinu. Navrhneme pre vás ďalšie body programu. Skoordinujeme pre vás catering, ubytovanie a dopravu pre vašich hostí. Ponúkame aj management celého rozpočtu.

V tomto prípade necháte celý stres s organizáciou svadby na nás. My vám budeme posielať návrhy a riešenia na schválenie.

Koordinácia svadobného dňa

Keď sa dlhé mesiace plánovania a svadobných príprav zhmotnia do jedného dôležitého dňa, užite si ho. Celý stres s koordináciou svadobného dňa nechajte na nás.

Pripravíme pre vás harmonogram celého dňa a zabezpečíme jeho hladký priebeh od rannej inštalácie dekorácií až po polnočné čepčenie. Rozsah hodín, počas ktorých nás budete potrebovať, je na dohode.

Organizácii vášho dňa sa bude venovať certifikovaná svadobná koordinátorka.