– SPOZNAJTE NAŠU FILOZOFIU –

Sme svadobná agentúra Holubica a s radosťou naplánujeme, vyzdobíme a skoordinujeme vašu svadbu. V Holubici pristupujeme k svadbám minimalisticky a šetrne. Chceme prelomiť myšlienku, že svadba musí byť veľkolepá s dôrazom na „všetko nové“. Pri plánovaní svadieb hľadáme kreatívne riešenia a nevestám odporúčame lokálnych a ekologicky zmýšľajúcich tvorcov.

Myšlienku založiť Holubicu som dostala po organizácii mojej vlastnej svadby, kedy som sa stretla s množstvom klasických inšpirácií a možností. Chýbal mi však zdroj, ktorý by svadbu vykresloval jednoduchšie a udržateľne.

Pri plánovaní našej svadby som hľadala riešenia, ako byť šetrná k nášmu rozpočtu, ale zároveň vytvoriť štýlovú a nápaditú svadbu. Zamýšľala som sa nad tým, čo skutočne potrebujem nové, čo si vyrobím sama a čo využijem staré. Záležalo mi nielen na tom, koľko svadba stojí, ale koľko z tých vecí využijem aj po svadbe.

Nevestám chcem pomáhať vniesť do ich svadby rovnakú filozofiu prostredníctvom návodov na mojom blogu, osobných konzultácii a služieb. Moje odporúčania sú založené na individuálnych predstavách každého páru.

 

Mojou vášňou je výber a styling svadobných šiat a doplnkov. Spolupracujem so slovenskými a českými dizajnérmi a šperkármi, aby sa aj do slovenských svadieb prenieslo viac lokálneho dizajnu.

Dohodnite si so mnou konzultáciu, rada vám pomôžem s tým, čo budete pri plánovaní vašej (udržateľnej) svadby potrebovať. Budem sa tešiť na stretnutie.

Adela Strimbeanu, zakladateľka svadobnej agentúry Holubica

Certifikáty & Médiá