Spoznajte našu filozofiu

Sme svadobná agentúra Holubica a veríme, že každá svadba má byť odrazom unikátneho príbehu. Povedzte nám váš príbeh a my ho premeníme na nezabudnuteľný zážitok. Naplánujeme, skoordinujeme a nadizajnujeme vašu svadbu do najmenšieho detailu, aby ste si vy a vaši hostia užili bezstarostný a radostný deň. Ak túžite po modernej, nadčasovej a udržateľnej svadbe s radosťou ju pre vás vytvoríme. Pôsobíme v Bratislave a okolí.

Adela Strimbeanu

Myšlienku založiť Holubicu som dostala po organizácii mojej vlastnej svadby, kedy som sa stretla s množstvom klasických inšpirácií a možností. Chýbal mi však zdroj, ktorý by svadbu vykresloval moderne, nadčasovo a udržateľne.

Pri plánovaní našej svadby som hľadala riešenia, ako byť šetrná k prírode, ale zároveň mať štýlovú a nápaditú svadbu. Zamýšľala som sa nad tým, čo skutočne potrebujem nové a čo využijem z toho, čo už mám. Záležalo mi nielen na tom, koľko svadba stojí, ale koľko z tých vecí využijem aj po svadbe.

Nevestám chcem pomáhať vniesť do ich svadby rovnakú filozofiu. Moje odporúčania sú založené na individuálnych predstavách každého páru.

 

Mojou vášňou je výber a styling svadobných šiat a doplnkov. Spolupracujem so slovenskými a českými dizajnérmi a šperkármi, aby sa aj do slovenských svadieb prenieslo viac lokálneho dizajnu.

Dohodnite si so mnou konzultáciu, rada vám pomôžem s tým, čo budete pri plánovaní vašej (udržateľnej) svadby potrebovať. Budem sa tešiť na stretnutie.

Adela Strimbeanu, zakladateľka Svadobnej agentúry Holubica

Certifikáty & Médiá