Spoznajte našu filozofiu

Sme svadobná agentúra Holubica a s radosťou naplánujeme, vyzdobíme a skoordinujeme vašu svadbu. Povedzte nám váš príbeh a my ho rozpovieme cez každý detail vášho svadobného dňa. Tvoríme moderné, nadčasové a udržateľné svadby. Pôsobíme v Bratislave a okolí.

Adela Strimbeanu

Myšlienku založiť Holubicu som dostala po organizácii mojej vlastnej svadby, kedy som sa stretla s množstvom klasických inšpirácií a možností. Chýbal mi však zdroj, ktorý by svadbu vykresloval moderne, nadčasovo a udržateľne.

Pri plánovaní našej svadby som hľadala riešenia, ako byť šetrná k prírode, ale zároveň mať štýlovú a nápaditú svadbu. Zamýšľala som sa nad tým, čo skutočne potrebujem nové a čo využijem z toho, čo už mám. Záležalo mi nielen na tom, koľko svadba stojí, ale koľko z tých vecí využijem aj po svadbe.

Nevestám chcem pomáhať vniesť do ich svadby rovnakú filozofiu. Moje odporúčania sú založené na individuálnych predstavách každého páru.

 

Mojou vášňou je výber a styling svadobných šiat a doplnkov. Spolupracujem so slovenskými a českými dizajnérmi a šperkármi, aby sa aj do slovenských svadieb prenieslo viac lokálneho dizajnu.

Dohodnite si so mnou konzultáciu, rada vám pomôžem s tým, čo budete pri plánovaní vašej (udržateľnej) svadby potrebovať. Budem sa tešiť na stretnutie.

Adela Strimbeanu, zakladateľka svadobnej agentúry Holubica

Certifikáty & Médiá